Bookmark and Share
« » Veebruaaril 2020
E T K N R L P
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29
  • Broneeritud
  • Vaba

Puhkekeskuse võimalused

Küsige julgelt pakkumist- püüame täita Teie soovid!

Pätsuloigu Puhketalu koosneb üksteise kõrval asuvatest hoonetest, mida saab kasutada nii koos kui eraldi.

Palkmaja

Palkmajas on elutuba teleri ja kaminaga, kaks kahekohalist magamistuba ning avatud teine korrus vähemalt 14 magamiskohaga. Lisaks on korralik puuküttega soome saun, dushiruum ja tualett. Kööginurgas asuvad külmik ja kraanikauss. Maja küljel on terrass istumiskohtade ja kauni vaatega metsale. Kogu maja on viimistletud stiilselt ja maalähedaste materjalidega.

Kümblustünn

Kümblustünn on puidust ja mahutab korraga kuni 7 inimest. Olenevalt soovist pakub ta jääkülma karastust või meeldivat sooja. Tünni täitevesi tuleb otse Pätsuloigu kaevu põhjaveest.

Suitsusaun

Suitsusaun on vana eesti tüüpi saun mahedalt suitsuse lõhnaga. Sauna köetakse avatud ustega vähemalt 5 tundi, seejärel eemaldatatkse söed ning tuulutatakse. Meie suitsusaun on osutunud puhkajate lemmikuks.

Suveköök

Suveköök on katusealune ruum puidust laudade, pinkide ja baariletiga. Suveköögi puitpõrand sobib suurepäraselt tantsimiseks. Külalistele on kasutamiseks ka grillimis-seadmed.

Tulekoda

Tulekoda on murukatusega hoone, kus saab teha lõket kui ilm tujutseb. Maja on sisustatud loomanahksete diivanite, puittoolide ja –laudadega. Kõige mugavam on tulekojas aega veeta kõige enam 30 inimesega. Maja võib kasutada erinevate koosolekute ja nõupidamiste tarvis, samuti tantsuõhtute jm seltskonnaürituste läbiviimiseks.

Lõkkeplats

Lõkkeplats: suveköögi taga metsaveerel asub korraliku kivipiirdega lõkkeplats.

Telkimine

Telkimine: meie metsaveered on puhtad ja valmis telkijatele.

Matk looduses

Matk looduses: oleme sisse käinud pooleteisttunnise jalgsimatkaraja läbi puutumata looduse. Retkel kohtate mitmekesiseid vaateid: saaremaised kadakad, loopealne männik, tihe võsa, iidse hõnguga kuusik, metsateed, suured põllud, Amazonasele sarnanev tihnik, Pokumaa, soo ja jõeäärsed niidud.

Tants ja trall

Tants ja trall: nii suveköögis, tulekojas kui palkmajas on puitpõrand, muusikat saab juhtida palkmajast või lõkkekojast.